Czego nie robić przed treningiem?

Trener personalny Pasym

Wyślij sms o Treści DZISIAJ na nr 7243

Postanowiłaś, że z właśnie będziesz zawsze i sumiennie ćwiczyć? Chcesz aby spowodowało Ciż zatem całkowicie taki efekt jak zaplanowałaś, przecież nie do kraju rozumiesz co jeszcze robisz źle a co warto poprawić? Zobacz swoją listę, która wskaże Ci cel działania i pomoże szybciej osiągnąć zaplanowane cele.

Trener personalny warmińsko-mazurskie

1. Nie jedz przed treningiem

Dla wielu istnieje to zwykła zasada, ale uwierz mi, niejedna osoba przychodzi na działania fitness z szerokim brzuchem. Bez znaczenia jest, czy zjesz wartościowy posiłek czy kebaba. W pewnym i drugim przypadku bardzo prawdopodobne jest, że odczujesz duży dyskomfort – zacznie boleć Cię brzuch, będziesz posiadała wzdęcia, obciążysz układ pokarmowy, jaki nie strawi jedzenia. Poczujesz senność i zmęczenie i możliwe, że przerwiesz trening. Żelazną podstawą jest, aby po posiłku odczekać przynajmniej 2 godziny a tylko wtedy udać się na siłownię. Wracając do kebaba, pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, że ciężkostrawne posiłki mają coraz dużo zły wpływ na układ, szczególnie jeżeli planujesz utrzymać lub wyrobić formę czy zrzucić zbędne kilogramy.

Zobacz również impact factor

Trener personalny warmińsko-mazurskie

2. Nie odnoś z sauny

Sauna przed treningiem może zaprezentować się za długim obciążeniem dla organizmu, szczególnie dla serca i związku krwionośnego. Po pierwsze po saunie często jesteśmy odwodnione a po rozwiązaniu z niej potrzebujemy dokładnie przywrócić system do normalności. Ruch w takim stopniu nie będzie niezawodny dodatkowo pewnie przynieść więcej surowego niż dobrego.

Po drugie sauna rozluźnia mięśnie, a podczas ćwiczeń chce nam, by stanowiły one napięte. Stąd i lepiej wstawić na wielką rozgrzewkę, zamiast na saunę.

3. Nie pij alkoholu

Kolejny punkt, który dla większości może przygotowywać się wręcz śmieszny – na wesele. Są a osoby wpływające na siłownię po jednym czy dwóch piwach. Nie mowa tu o upojeniu alkoholowym, a jedynie o minimalnej ilości alkoholu we krwi, jaka może przysporzyć się do kontuzji. Pogorszy pracę układu ruchu, krążenia i nerwowego. Jeśli to dzisiejsze popołudnie spędziłaś ze szklanką piwa czy kieliszkiem wina, odpuść trening. I rzeczywiście nie spowoduje Ci zamierzonych rezultatów.

4. Skończ się na wysiłek

Trener personalny warmińsko-mazurskie

Przed rozwiązaniem na siłownię, zrób się a tak spakuj torbę. Uzyskaj ze sobą dobrą ilość wody, klapki i ręcznik pod prysznic oraz ręcznik, jaki będziesz zużywała na jednej siłowni. Nie skończ oraz o miłym i niekrępującym stroju. Buty treningowe damskie to obowiązek, jeżeli planujesz uniknąć kontuzji. Miej też o gumce do włosów oraz zegarku sportowym monitorującym Twój wysiłek. Wyśpij się, zjedz wartościowy posiłek, odczekaj wystarczającą ilość klimatu i do wykonania! Zrób porządny trening!

Trener personalny warmińsko-mazurskie

zobacz również Czego nie robić przed treningiem?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x