siłownia

Siłownia Sławno

Wyślij sms o Treści DZISIAJ na nr 7243

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, jacy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i odwagi, poprawia libido. Każdy mężczyzna powinien zabiegać o to, by poziom tego hormonu utrzymywać obok siebie na dużym poziomie. Niezależnie bowiem od dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że przecież nie musimy już walczyć o przetrwanie czy prześcigać się o samice gdy nasi przodkowie- testosteron bardzo jest nam bardzo potrzebny. Zwłaszcza jeśli uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek niewielkiej wielkości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Połczyn-Zdrój

Bezpośrednią tego winą jest mały testosteron, z serii przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni rzeką, iż to efekt wzrastającego odsetku gości z nadwagą (im dużo tłuszczu, tym zwykle niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których wręczamy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z ostatnimi, którzy za pierwszego winowajcę mają… stres. Nic tak skoro nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Gdyby jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Odda się spośród obecnym walczyć. Ten produkt zaproponuje Ciż nie tylko, gdy się wyluzować, tylko a gdy pozostałymi metodami dać sobie wyższy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To oczywiście ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Wykonując na złą metę- mobilizuje nas do leczenia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety teraz w znacznej w grupy przypadków martwimy się rzeczami, jakie nie są zagrożenia bycia, więc mechanizm z odległych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tym znacznie że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (jakie to dzisiaj odpowiadają za nowotwory i choroby serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w końcach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), przenoszenie się tłuszczu, czy kłopoty ze snem, przemęczenie i drażliwość. Oraz co najgorsze dla klientów- konkuruje z własnym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać jakichś sposobów (no, może poza heroiną…), aby się wyluzować. Medytacja to bezwzględny numer jeden na liście lekarstw na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy umysł i błogi sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny element- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że jesteś kogoś, kto ten masaż będzie chcieć Ci sprawiać 😉 Po piąte- związek z drugim człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Coraz dużo działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są właśnie dla kobietach, znerwicowanych bab)… i jeszcze jedna, bardzo udana porada- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w kroku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż jesteś skuteczny siebie, więc zaczyna tworzyć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest niezmiernie istotne, dlatego zawsze stosuję nań ważną uwagę. Uznaj je za podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Połczyn-Zdrój

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Tak jak kobiety wytwarzają małe kwot testosteronu, choć niektórzy myślą, iż biorą go właśnie samcy, no i my wytwarzamy takie ilości estrogenu, choć stosowany jest często z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, aby nie zdominował naszego testosteronu. Najistotniejszym elementem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To najbardziej tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, który z serii powoduje stawianie się tłuszczu… i przy się zamyka. A potem się dziwisz, że tyle panów ma istotne piersi i brzuchy, jakby stanowili w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest pamiętanie o strategię a jako bardzo lenistwo ogranicza ich męskość, na pewno zachowali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Ta w butelkach zawiera wynikające z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, jakie w ściślejszym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to teraz spora część tych niekorzystnych związków)

Siłownia Połczyn-Zdrój

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie rozumiesz to rano, interesując się z tak zwanym “masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego minimalną ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego formie. Można to pozwalać na morze sposobów. Przede każdym- przewietrz pokój przed wyruszeniem do łóżka. Badania wskazują, że tak śpi nam się w nieco chłodnym pomieszczeniu. I oczywiście w takim, gdzie jest daleko tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż sprawiają wrażenie, iż istnieje dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). Dodatkowo warto sprawdzić, czyli nie śpimy na targ miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, ale o dmuchać na zimowe), nie nasuwać się przed snem grami czy filmami również nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Choć to mit, że przytyjesz, ale jeżeli organizm skupi się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które pomagają zasypianie. Należą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj drink spośród nich przez dwa tygodnie, potem przez taki tenże czas inny, i właściwie w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj i o to, aby posiadać spory poziom witaminy D (na czas jesienno-zimowy przekonuje się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, gdyż więc znacznie się wchłania), cynku i selenu. Natomiast skoro zatem dla Ciebie wciąż za mało- możesz sprawdzić DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które odpowiadają, iż nie wykazują szczególnie silnego działania, przecież są też takie, które sprawdzają ich skuteczność. Moja marka istnieje taka, że wszystek system jest osobisty i o próbować na sobie, jeżeli oczywiście są to normalne środki. To bowiem nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Gdyby nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Połczyn-Zdrój

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze wnętrza są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam wiele mniejsza temperatura, co umożliwia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i oczywiście pogarsza jakość nasienia. Jeśli chodzisz na saunę- nie przypominaj tegoż przeważnie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się także nie brać długich, gorących kąpieli. Nie trwaj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie miej obcisłych bokserek ani spodni. A daleko śpij nago. Twoje “wory” będą wniebowzięte.

Siłownia Połczyn-Zdrój

Bądź obowiązkowy

Przechodzę na nauki dwojaką aktywność: Fizyczną i sportową. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji założenia są bardzo podzielone- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni zapewnij ją zalecają. Cóż, tu również musisz oddać się na siebie i przygotować eksperyment- sprawdź, jak podziała na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, znaczyć wtedy będzie, że o. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli wcześniej nie byłeś na siłowni natomiast nie znasz poprawnej techniki- nie dodawaj się od razu na nie wiadomo jak szerokie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania wskazują, że zwłaszcza ćwiczenia dużych części mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, powodują duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie stawaj więc na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I bierz. Mam okazję, iż nie olejesz danej w obecnym tekście nauce i wykonasz kroki, by bronić się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Połczyn-Zdrój

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
siłownia

Siłownia Sławno

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, jacy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i odwagi, poprawia libido. Każdy mężczyzna powinien zabiegać o

Czytaj więcej »
Kurier zamów

Kurier zamów Przedbórz online

Stara poczta to zapomniana przeszłość. Nie można stwierdzić, że nie ma tradycyjne okienka, jednak korzystanie z nich jest coraz mniej praktyczne. Może pamiętasz jeszcze, długie

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x