Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Wyślij sms o Treści DZISIAJ na nr 7243

Wszystko wygląda na ostatnie, że 2019 rok będzie znacznie ciekawym czasem na rynku kryptowalut. W nowym czasie media obiegła wiadomość o tym, że w dawnym roku na rynku pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo teraz nie dziwi. Po tymże jak 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbycie, kurs bitcoina poszybował znacznie w głowę, i wiele projektów ICO okazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na zdobycie w dziedzinę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który oddał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre oddawały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest idealnym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże spore perspektywy na wysokie zyski, o czym świadczył nawet na prostym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w ścianach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się zbudowaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W relacji nie brakuje też takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco bardzo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam projekt był pozytywny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut uznawany jest z dużą uwagą. W przeszłości wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jak KNF i UOKiK krytycznie zaprezentowały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu dobrych projektów dają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto trwamy w regionie, jaki ze specjalnym dystansem przystępuje do nowoczesnych projektów.

Saleta patrzy w perspektywę

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do swoich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W szybkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tu o żadne spekulacje, a na wniosku wszystek będzie mógł otrzymać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest świetną oraz lubianą osobą nie lecz w świecie boksu. W przeciwieństwie do indywidualnych celebrytów, Saleta raczej wyróżnia się zdrowym rozsądkiem dodatkowo w przeszłości nie wykazywał chęci do przemieszczania się z motyką na słońce.

Za projektem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszystek proces emisji SaletaCoin a jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie postrzegał za doradztwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie innej platformie dokonanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer porusza się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, jak to podjął uchwałę o pomocy z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to szybko dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest czystą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie podawała głównie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć inne usługi lub efekty w formy gadżetów. Projekt posiada zarówno na planu propagowanie sportu wśród młodzieży, i w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i przechowujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego planu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
helios

Helios Sianów

Druga dekada XXI wieku to okres bardzo wytrzymałej walki o uwagę widza. Około dziesięć lat temu zaczął się renesans seriali, zintegrowany z rozwojem serwisów streamingowych

Czytaj więcej »
Black Friday 2019

Black Friday 2019 Jutrosin

Black Friday 2019 to znany czas, by dostać odpowiedniej form sprzęt, na który zwykle nie możemy sobie pozwolić. Na stronie tootu.pl black-friday znajdziemy świetny przykład

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x