Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Wyślij sms o Treści DZISIAJ na nr 7243

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim każdy mężczyzna może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen oraz dostawcy hostingu w Polsce. Program przeznaczony jest także dla mężczyzn indywidualnych, kiedy a firm dających usługi skojarzone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Twarze a instytucji mające wkład w Magazynie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz branych w Magazynie Partnerskim nagród mają pewność, iż ich klienci czy znani będą podejmować z najlepszych usług hostingowych, zaś ich kompetencje będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za wszą kolejną usługę, jaka zostanie zakupiona z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cenie zamówionej usługi. W sukcesu, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program idzie dalej i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od cenie pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% z jakiegoś innego. Dodatkowo za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cenie 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony stanowi dla globalnych klientów firmy, jak też osób jakie nie posiadają też pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można stosować także do znajomych, jak też do własnych klientów. Bez względu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszą spośród nich kierowane są punkty, jakie można zamienić na wartość lub na pomoce w nazwa.pl.

– Jesteśmy przekonani, że wielu klientów z dawna poleca pomoce w nazwa.pl, a właśnie postanowiliśmy się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec własnej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Magazynie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba bądź nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Typa jest zatem identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a dane na temat naliczonych prowizji odpowiedzialne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Magazynie Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
place zabaw

Place zabaw Wisła

Sezon urlopowy nie wszystkim łączy się ze lekkim wypoczynkiem. Rodzice małych dzieci znacznie często rezygnują z wakacyjnego wyjazdu, ponieważ obawiają się o komfort oraz bezpieczeństwo

Czytaj więcej »
Konkurs na Lego

Konkurs na Lego

Konkurs na LEGO – jak zgłosić swoje dziecko do zabawy?” to poradnikowy artykuł, który krok po kroku przedstawia, jak uczestniczyć w konkursie LEGO® i zwiększyć

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x