Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Książka w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z lokalnej spółki na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Wyślij sms o Treści DZISIAJ na nr 7243

Czy pracownicy ukraińscy z Polski mają nadzieja legalnej działalności w terenach Unii Europejskiej przez Polskę? Wiele jednostek tworzy takie pytanie, że szybko jest ubiegać się o polską wizę niż o wizę innego końca z Organizacji Europejskiej.

Pozycja w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z polskiej firmy na zasadzie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej wyprawy do Niemiec pracownika własnej firmy na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Razem z ogólną zasadą wiza do aktywności w dowolnym kraju UE nie daje oferty działalności w żadnej spośród nich. Znaczy to, że gdyby otrzymasz polską wizę do książce i nie będziesz odbierał w Polsce, będzie toż naruszeniem prawa. Tak to, razem z polską wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, przecież taka wiza nie daje dobra do oficjalnego zajęcia w następnych krajach UE. Tak dlatego polskie ustawodawstwo nie pozwala na utrzymanie w Niemczech w obiektu osiągnięcia wizy roboczej do Nasz. To mówi, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś zarabiać w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jakiegoś państwa UE mają prawo delegować swoich ludzi do innych krajów w klubie z potrzebą produkcji. Należy pamiętać, że nie wszystkie kraje UE dają tę propozycję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z ułomnością i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej wyprawy do Niemiec pracownika własnej firmy na zasadzie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej wyprawy do Niemiec pracownika własnej firmy na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Nasza firma, w której działa obywatel Ukrainy, zatrudnia gościa na wycieczka służbową (do produkcji / oferowania usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez rodzimą spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Gość jest przesyłany do tworzenia pewnej funkcji w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który może stać oddelegowany, nie może przekraczać 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza prawdopodobnie istnieć widoczna: – przez 180 dni (na zasadzie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (prawo na pozycję opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w sensie odbycia podróży służbowej do Niemiec w rozwoju roku, będzie można tylko 3 miesiące.

Głównym warunkiem takiej wypraw jest porozumienie między polską firmą a marką w Niemczech. Aby przeprowadzić taką podróż służbową, człowiek musi wziąć dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, które jest Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z wszystkiej Polski.

Aby osiągnąć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest odpowiedzialna do zapoznania dokumentów, wśród których istotne są: danie na pozycję w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa między firmami polskimi oraz niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką nazwą i kierowany pracownik oraz właśni.

Należy jednocześnie zauważyć, że ambasada zastrzega sobie podstawa do życzenia dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Konkurs Vileda

Konkurs Vileda

Konkursy i zabawy są coraz częściej wykorzystywanym narzędziem w marketingu. Dzięki nim firmy mogą przyciągnąć uwagę klientów oraz zbudować pozytywny wizerunek marki. Jednym z ciekawszych

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x