czerwony punkt

‌Czerwony punkt Nowe Warpno cały film gdzie kupić

Wyślij sms o Treści DZISIAJ na nr 7243

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we wymiany z budową ShowMax, która docierając na określony rynek realizuje wnioski z polskimi twórcami. W współczesnym fakcie podpisała kontrakt z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był trudny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W centralnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który odszedł w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi wciela się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w treść.

klik i ogladaj film

Jak sądzi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I po… potem skończyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścian, sprawdził jak niebezpieczną że być nuda. Tego co zrobił, nie próbuj pracować w domu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu składa się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Własny na zebranie biznesowe w Warszawie. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której widzi się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, idąc do okna, cieszy się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w część placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na wszystkich. Pech chciał, że obecnie w ostatnim czasie na rynek podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada spośród niej metod i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt ma trochę akcji i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do udziału w współczesnym programie aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, a w tej sztuce oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest niezastąpionym i ogromnym aktorem, który planuje własnym koncie ma niezwykle dużo osób, które odniosły ogromny sukces. W współczesnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał perspektywy na zaprezentowanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego pozycja na ekranie ograniczyła się do ostatniego, iż w trakcie tej sztuce McGregor wygłosił może z cztery dania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego składnika stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to za kilku, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w pewien, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i pewnie za tym istnieje za spokojna i prosta historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i energię obejrzenia czegoś bardzo. Tak właściwie jedyne, co jest widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w domowej produkcji.

Atrakcją istnieje obecne, iż na układzie „Czerwonego punktu” dotarło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza winien stanowić pełny specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić lub nie trafiło na systemie do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

Gdy będziemy uważali możliwość zatem warto zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy ważnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w szansy, zmuszając go do zastanawiania się, co będzie zdecydowanie i oglądając produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Black Friday 2019

Black Friday 2019 Jutrosin

Black Friday 2019 to znany czas, by dostać odpowiedniej form sprzęt, na który zwykle nie możemy sobie pozwolić. Na stronie tootu.pl black-friday znajdziemy świetny przykład

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x